Twitter
Google plus
Facebook
Vimeo
Pinterest

Fluid Edge Themes

Blog

Strona główna  /  Blog   /  Naprawa Robotów Sprzątających Roborock – Profesjonalny Serwis Roborock
Serwis Roborock

Naprawa Robotów Sprzątających Roborock – Profesjonalny Serwis Roborock

Ulubiony Serwis to pogwarancyjna naprawa robotów sprzątających Roborock oraz innych marek. Roborock to jedna z najczęściej kupowanych marek robotów sprzątających w Polsce w efekcie te urządzenia bardzo często trafiają do naszego serwisu i znamy je doskonale. Rozwiążemy każdy problem, a serwis Roborock to główna specjalizacja Ulubiony Serwis.

W Ulubiony Serwis stawiamy na transparentne rozwiązania. Każdy lubi wiedzieć za co płaci i nikt nie lubi płacić dużo. Co więcej… U nas wykonujemy za darmo czynności, za które w innych firmach trzeba płacić.

Za co zapłacisz w Ulubiony Serwis?

  1. GRATIS odbierzemy od Ciebie robota. W innych serwisach sam musisz wysłać lub dostarczyć swoje urządzenie. My zamówimy kuriera po odbiór bez dodatkowych kosztów.
  2. GRATIS zrobimy diagnozę. Diagnoza robota Roborock to proces, który często zabiera więcej czasu niż sama naprawa. W innych serwisach sama diagnoza to nawet kilkaset złotych. W Ulubiony Serwis za diagnozę nie pobieramy opłat.
  3. GRATIS odeślemy Twojego Roborock po naprawie. Koszty przesyłki zwrotnej z serwisu do Ciebie są po naszej stronie.
  4. ZAPŁACISZ tylko za naprawę. Zanim jednak tak się stanie nasz ekspert zadzwoni do Ciebie i przedstawi wszystkie ewentualne koszty naprawy. Dopiero po Twojej akceptacji robot zostanie naprawiony i odesłany.
  5. GRATIS zadowolenie ze sprawnego robota. Działający robot to po prostu fajna sprawa 🙂

Za co NIE zapłacisz w Ulubiony Serwis?

Może się zdarzyć, że naprawa Roborock będzie nieopłacalna co okaże się dopiero po przyjęciu robota do Ulubiony Serwis. Takie sytuacje zdarzają sie np. w mocno zalanych robotach sprzątających. Czasem można je reanimować, a czasem… jest już za późno. Jak w zyciu.

W takiej sytuacji zaproponujemy Ci trzy możliwości:

  1. GRATIS odeślemy Ciebie robota. Mówi się trudno… Nie postawiliśmy pacjenta na nogi, bo przyjechał już martwy… Odeślemy do Ciebie robota na nasz koszt. Ty nie płacisz NIC!
  2. 10% rabatu na nowe urządzenie z gwarancją. Odsyłamy/Oddajemy Twojego robota, a Ty wychodzisz od nas z nowiutkim robotem zaprzyjaźnionej marki RoboJet z 10% rabatem.
  3. 20% rabatu na nowe urządzenie z gwarancją. Zostawiasz u nas swojego robota i wychodzisz z nowym robotem RoboJet z 20% rabatem. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

Ile trwa naprawa Roborock w Ulubiony Serwis?

1-2 dni robocze zazwyczaj trwa naprawa Roborock.
2-3 dni robocze jeśli problem wymaga dłuższej diagnozy i testowania po naprawie.
3-7 dni roboczych jeśli musimy zamówić dodatkowe części do Twojego Roborock.

Co prawda w Ulubiony Serwis mamy magazyn pełen części zamiennych do robotów sprzątających jednak może się zdarzyć, w wyjątkowych sytacjach, że musimy coś zamówić specjalnie dla Ciebie.

Ile kosztuje serwis Roborock w Ulubiony Serwis?

Poniżej znajdziesz przykładowe ceny naprawy Roborock. W zależności od konkretnej usterki ceny mogą ulec zmianie. Zawsze jednak staramy się, aby zaproponować Ci najbardziej optymalne kosztowo rozwiązanie. Wymiana części jest ostatecznością. W wielu przypadkach udaje się naprawić robota bez dodatkowych części co znacznie zmniejsza całkowity koszt naprawy.

Poniżej znajdziesz przykładowe ceny:

Ceny usług serwisu Roborock bez wymiany części

Usługa z wymianą części Cena
Aktualizacja oprogramowania od 30 zł
Naprawa koła od 100 zł
Konserwacja urządzenia od 100 zł
Naprawa czujników  od 100 zł

Ceny usług serwisu Roborock z wymianą części

Usługa bez wymiany części Cena
Wymiana baterii od 180 zł
Wymiana czujników od 340 zł
Wymiana układu ładowania od 200 zł
Wymiana lasera od 300 zł

Pełen cennik naprawy robotów sprzątających Roborock

Tutaj znajdziesz wszystkie ceny naprawy Roborock w Ulubiony Serwis.

Dodatkowe usługi w Ulubiony Serwis

Oprócz standardowych usług serwisowych Roborock oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak konserwacja czy przegląd techniczny Roborocka.

Oferta specjalna

  1. Dla każdego kto korzystał z usług Ulubiony Serwis dajemy możliwość zakupu urządzenia marki RoboJet z 10% rabatu.
  2. Dla każdego kto zostawił u nas swój uszkodzony Roborock dajemy możliwość zakupu urządzenia marki RoboJet z 20% rabatu.

Problemy z robotami sprzątającymi Roborock S7

Częste problemy z robotami sprzątającymi Roborock

Roborock to świetne roboty sprzątające, ale czasem mogą sprawiać pewne kłopoty. Przyjrzyjmy się najczęstszym problemom i sposobom ich rozwiązania:

Wydajność odkurzania i mopowania

Niewłaściwa wydajność odkurzania i mopowania może wynikać z zatkanego filtra, zużytych szczotek czy brudnego mopu. Regularnie czyść i wymieniaj te elementy, aby utrzymać wysoką wydajność swojego Roborocka.

Bateria i problemy z ładowaniem

Jeśli Twój Roborock traci szybko energię lub nie chce się ładować, sprawdź styki baterii oraz bazę ładowania. Jeśli problem nie ustąpi, rozważ wymianę baterii.

Problemy z czujnikami i nawigacją

Roborock może napotkać trudności z nawigacją z powodu zabrudzonych czujników. Regularne czyszczenie czujników i odblokowywanie ścieżek poruszania się pomoże uniknąć tego rodzaju problemów.

Uszkodzenia mechaniczne i błędy oprogramowania

Uszkodzenia mechaniczne lub błędy oprogramowania mogą powodować nieprawidłowe działanie Roborocka. W przypadku takich problemów zaleca się skorzystanie z pomocy specjalistów, np. w serwisie Ulubiony Serwis, którzy szybko i sprawnie naprawią Twojego Roborocka.

Naprawa robotów sprzątających Roborock

Gwarancja na usługi Ulubiony Serwis

Na naprawy wykonane w Ulubiony Serwis dostaniesz 12 miesięcy gwarancji.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zanim zdecydujesz się na serwis Roborock, sprawdź poniższe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naprawy robotów sprzątających:

Czy warto naprawiać robota sprzątającego Roborock?

Oczywiście! Naprawa Roborocka to znacznie mniejszy wydatek niż zakup nowego urządzenia. Usługi serwisowe w Ulubiony Serwis pozwolą Ci cieszyć się dłużej z wydajności i funkcjonalności Twojego Roborocka.

Jak długo trwa naprawa robota sprzątającego Roborock?

Czas naprawy zależy od rodzaju uszkodzenia oraz dostępności części zamiennych. W Ulubiony Serwis staramy się, aby naprawa trwała jak najkrócej, zwykle trwa 1-2 dni robocze.

Czy otrzymam gwarancję na wykonane naprawy?

Tak, w Ulubiony Serwis udzielamy 12 miesięcy gwarancji na wykonane naprawy, co daje Ci pewność, że Twoje urządzenie będzie działać bezproblemowo przez długi okres.

Napisz komentarz